Duben 2011

19.4.2011

19. dubna 2011 v 20:12 Můj jídelníček
Achoja!
Dneska dobrá nálada.. Zkoušela jsem zase další hokus, pokus a vylezlo z toho to, co vylezlo.
Myslím si, že na to, že jsem dneska měla žravou a strašný chutě jsem to zvládla suprově!!
Doufám, že si se taky držela fajn!
Zatím se měj,
S.

Snídaně: jogurt
Svačina: NIC.
Oběd: tic tac
Svačina: NIC.
Večeře: NIC.

Pití: čaj a voda
Pohyb: 80%

18.4.2011

18. dubna 2011 v 20:23 Můj jídelníček
Ahoj, tak jak se máme? Dneska jsem celkem spokojena!
Řekla jsem si, že zkusím takový "hokus pokus" a vyšel mi docela fajn. Když jsem si tak propočetla kolik toho sním, když se řídím tím, jako doposud - snídaně, oběd, - vyšlo mi to jako tak, když si dám snídani, svačinu, oběd, i večeři, ale uplně v minimálním - skoro neznatelném množství. Takže mě něco napadlo. Dneska jsem zkusila jíst opravdu všechny denní "etapy", ale opravdu v mravenčí porci. A měla by jsi to vážně zkusit! Vůbec se necítím hladová a snědla jsem toho strašně malinko!!
A navíc pro mě úplně úžasné zjíštění - tic-tac jsou strašně málo kalorické! Hledala jsem si na internetu snad milionů článků a zjistila jsem, že jsou méně kalorické než například jogurt. No není to super?
Takže s dnešním jídelníčkem spokojenost. Zítra sválně vyzkouším něco jiného.. Musím prostě přijít na to, co bude nejlepší!
Hodně štěstí,
S.

Snídaně: jogurt
Svačina: trochu tic-taců
Oběd: trochu tic-taců
Svačina: trochu melounu
Večeře: pár plátků šunky

Pití: voda, čaj.
Pohyb: 80%

17.4.2011

17. dubna 2011 v 19:59 Můj jídelníček
Čágo, takže jen tak v rychlosti. Dnešek byl prakticky stejný, jako včerejšek. Špatný bylo, že jsem byla odpoledne na oslavě narozenin a prosím, můžeš mi vysvětlit, jak je možné, že dnešní lidé nechápou význam slov ,,děkuji, nechci" ?! Asi sto let (fajn, trošku hyperbola, ale mně to jako sto let přišlo!) jsem musela vysvětlovat, že si ten čokoládový dort, ani spoustu ostatních věcí nedám! Uff.. Ale doma se muselo jíst bohužel normálně.. Všechno jídlo jsem doufám zase vycvičila - dala jsem si vážně do těla - a ještě mám v plánu jít trochu makat teď. Chci se koukat na Superstar, (já vím, jsem trapná) a tak abych jim o reklamách neusnula, si asi trochu popracuju.
Jídelníček jsem ještě dneska nedám, ale od zítra už samozřejmě jedeme na ostro. Tenhle víkend se mi vymkl z kontroly, ale to by se nestalo, kdyby mě napadlo to, co dneska. Noo.. Škoda, taky na to moje "chytrá" hlavička mohla přijít dřív, ale tak nevadííí, alespoň vím, jak to udělám příští víkend.
Doufám, že ty si víkend zvládla líp!
Drž se a napiš,
hezký zbytek večera,
S.

16.4.2011

17. dubna 2011 v 10:10 Můj jídelníček
Ahoj, zdravím, jak se máš? Doufám, že přežíváš víkend lépe než já..
Omlouvám se, že jsem sem nenapsala včera, ale vůbec jsem neměla náladu jít na PC, natož sem napsat svůj jídelníček.
Jak to říct.. Dopadlo to přesně tak, jak jsem nechtěla. Rodiče, jídlo a spousta pozornosti na to, kolik soust mi dopadá do žaludku. Nešlo to jinak, než jíst celkem dost. Už takhle máma koukala, když jsem odmítala odpolední bábovku, co pekla. Ale jinak ten jídelníček není zas tak zlý. Není v něj NIC sladkého a tučného, ale i tak ho nezveřejním, nezlob se, ale stydím se za to, že jsem jedla tolik. Čím jsem si ale jistá je, že jsem to vycvičila. Cvičila jsem minimálně 3krát tolik, než normálně, takže si myslím, že to tak velké následky mít nebude, ale i tak jsem včera byla smutná, naštvaná, zklamaná, vzteklá a nabučená. Nakonec jsem to napětí nevydržela a musela jsem si dát večer flašku Mojita. Co k tomu dodat? Snad jen to, že díky tomu chlastu jsem se cítila alespoň chvíli fajn a zapomněla jsem na tenhle celý kolotoč, který se mi začíná usazovat v hlavě..
Na příští víkend budu muset přes týden vymyslet, jak to udělat. Takhle to prostě nejde.
Nenapadá Tě něco?
Zatím se měj,
S.

15.4.2011

15. dubna 2011 v 21:16 Můj jídelníček
Krásný večer všem..
Dnešek byl velmi zvláštní den.. Nálada se mi střídala jako počasí v děštném pralese..
Ale co se týče jídelníčku.. Hmm.. Jak to říct - zmatek - !
Ráno, když jsem se vzbudila se mi točila hlava na všechny strany. Hned jsem si šla změřit tlak (trpím na EXTRÉMNĚ nízký) a zjistila jsem, že je to naprosto v háji. Navíc byla silná zněma počasí, která tomu dodala tečku. Musela jsem si vzít prášek na zvýšení, jinak by to semnou vážně seklo a co hůř - musela jsem se trochu víc najíst. Potřebovala jsem energii. To by se dalo ještě přežít, jenže.. Pátky! Vrr.. Máma každý pátek jezdí na obrovský (doslova a do písmene) nákup, na který samozřejmě jedu s ní a po té následnuje co? Správně, jseš dobrá. Oběd. Z toho se nevykroutím i kdybych byla nejzakroutější paragraf na světě. Navíc, co bude smrťák největší je náš oblíbený víkend. Společné obědy a spousta jídla - áááá !! No co, nějak to budu muset přetrpět, protože NECHCI a nedopustím, aby na mě něco máma poznala. Nechci, aby se kvůli mně trápila. Vždyť ona mě tolik miluje, udělala by pro mě první poslední a já jí takhle podvádím a lžu? Mrzí mě to a proto jí musím toho ušetřit. Prostě hold přes víkend budu jíst malinko víc. Co na to říct? Snad jen, že takový už je život..
Jinak doufám, že ste se dneska držely všechny dobře.. Já kromě toho, že jsem párkrát ďobla melounu, jsem i docela spokojená. Ještě aby ne, když na nákupech v supermarketu bylo takových věcí a já nic nechtěla a to ani můj nejoblíbenější medovník!!!

Krásný zbytek večera všem,
S.

Snídaně: Jogurt + pár plátků šunky
Svačina: NIC.
Oběd: Rajčata s trochou těstovin. (Pak pár uždibnutí melounu)
Svačina: NIC.
Večeře: NIC.

Pití: voda a hruškový čaj s mátou.
Pohyb: 50%

14.4.2011

14. dubna 2011 v 19:05 Můj jídelníček
Bezkonkurenční ironie!.. Mimochodem, zdravím.
Dneska to bylo opravdu komplikované. Jelikož jsem nebyla ve škole, bylo dost těžké vyhnout se jídlu.
Snídaně byla v pohodě, hrála jsem si trochu na unavenou a ducha nepřítomnou - což zabralo a máma mě nechala sníst jen jogurt. Když jsme se vrátili z odběrů krve, - kvůli kterým jsem nebyla ve škole - přišla máma s tím "úžasně skvělým" nápadem, že udělá k obědu palačinky. No chápeš to? Týýjo, myslela jsem, že to bude můj konec! Vůbec jsem na žádné palačinky chuť neměla. Přemýšlela jsem, jak to udělám, ale nakonec to dopadlo myslím relativně oukey.. Vyšla jsem ze záchodu s tím, že mám trochu průjem a vůbec nemám tucha z čeho. Máma mi to samozřejmě spolka i s navijákem, ale řekla mi, že musím sníst trochu pečiva - prý proti průjmu, pcha. Tak jsem si vzala kousek sýrové housky. No, dobře, měla bych si nafackovat, ale rozhodně lepší kousek housky než tuna mastných, sladkých a tuka plných palačinek!

Doufám, že jste si všechny vedly alespoň o malinko lépe než já.

Snídaně: aktivia bílý jogurt. (83kcal)
Svačina: NIC.
Oběd: kousek suché housky. (cca 90kcal)
Svačina: NIC.
Večeře: NIC.

Celkem kcal: 173 !!

Pití: zelený čaj, čaj s mátou, voda.
Pohyb: 50%

S.

13.4.2011

13. dubna 2011 v 15:53 Můj jídelníček
Hola, holáá, dobrá nálada volááá!!
Oukey, až tak dobrá nálada zase ne, ale za dnešek jsem docela spokojená. Sice jsem měla původně v plánu vzít si k snídani pouze jablko, jenže to bychom museli doma nějaké mít, že jo..
Nakonec to ale nedopadlo zle.. Řekla bych.. Že vlastně i docela dobře..

Snídaně: kousek suchého chleba + 2 plátky dietní kuřecí šunky (98 kcal)
Svačina: NIC.
Oběd: trocha rýže. (62 kcal)
Svačina: NIC.
Večeře: NIC.

Celkem kcal: 160 !!

Pití: voda, zelený čaj, bílý čaj.
Pohyb: 60%


S.

MŮJ POHLED na celou tu věc..

12. dubna 2011 v 19:47 Mota a inspirace
Čauves..
Jen mě tak napadlo, že bych napsala takovej článek, nečlánek.. Text o něčem a ničem.. Spíše takový povídání, abych vše uvedla na správnou míru. Oč půjde? O takový můj pohled na ten nekonečný a do nitra duše hozený kolotoč jménem anorexie.
Nemyslím si - nevím, jak ty, neuraž se - , že když si holka řekne ,,jsem anorektička", že jí je.
To je jako kdybych si řekla ,,jsem kouzelník" a jsem jím snad? Ne.
Nejde o to jí být, jde o to ji respektovat. Ano, čteš dobře. Klidně si ten řádek přečti ještě jednou. A klidně znovu. Jo, jo, jo, napsala jsem ,,ji." Víš, to je něco jako když si věřící.. Přece nemůžeš věřit v Boha a nerespektovat ho.
Nemůžeš se k němu modlit, když si myslíš, že není a neexistuje. Když si myslíš, že není, nemůžeš ho prosit o pomoc a povídat si s ním(jo, fajn, to, že v nynější slangové řeči se říká ,OMG´ se nepočítá..)
Nejde o to říct si kým chceš být.. Jde o to dokázat to, co chceš.
A ty přece chceš být hubená, nebo ne?
S.

Proč být hubená?

12. dubna 2011 v 16:19 Mota a inspirace
Úžasný text! Trošku jsem ho poupravila, našla jsem ho na blogu jedné slečny, tak doufám, že jí nebude vadit, že jsem si to okopírovala a ještě ke všemu upravila..

1. Kolikrát si viděla, že by se kluk na ulici otočil za tlustou holkou?
2. Každé kilo je na běhu znát! Nechceš přece, aby se ti faldíky třásly kdykoli popoběhneš.
3. Bude ti slušet opravdu všecho!
4. Můžeš si vzít v létě minisukni, nebo krátké šortky a kluci se budou jen otáčet.
5. Trable kvůli tomu, že se musíš na koupáku ukázat v plavkách? Pryč s ním!
6. Když si na někoho sedneš, určitě nerada uslyšíš: ,,Ježiši, ty jsi těžká, kolik vážíš?"
7. Klíďo můžeš bez obav své drahé polovičce skočit do náruče a nebát se, že ho skolíš společně s Tebou na zem.
8. Už konečně se nebudeš muset hlídat, jak si sedáš. Aby se ti stehna "nerozcplácla", nebo aby nebyly vidět tvé špíčky, když si víc pokrčíš kolena k tělu.
9. Už nikdy neuslyšíš větu: ,,měla by jsi shodit."
10. Na dízu stačí když si vezmeš legíny a delší triko a nemusíš řešit co Ti sluší víc!
11. Konec hroznému vybírání oblečení, který Tě zeštíhluje a ve kterém nevypadáš tak tlustě. Budeš konečně moci nosit, co se Ti líbí!
12. Nebudeš se tak často potit.
13. Nebudeš si připadat divně, když budeš sedět na vratké houpačce, či něčem takovém..
14. Člověk se musí líbit hlavně sám sobě!
15. Už nikdy depky kvůli nadváze!
16.Kluci si mají rádi na co šáhnout? chtěla by sis ty u svýho kluka na něco šáhnout? Leda na nějaký pořádný svaly.
17. Je krásné slyšet pískání kluků, když jdeš po ulici, no ne?
18. Ušetříš za jídlo! a to dost! za to si pak koupíš něco na sebe a navíc další plus: bude Ti to slušet!
19. Sakra padaj mi kalhoty!
20. Thin je in! <3

Thinspo

12. dubna 2011 v 16:06 Obrázky

HNUS!

12. dubna 2011 v 15:59 Obrázky
Tak jako tohle?
Doufám, že souhlasíš se mnou. Všeho moc škodí!
Tohle není krása, tohle je hnus!
Takhle daleko to prosím nikdy nenech dojít!


Jen tak pro inspiraci..

12. dubna 2011 v 15:52 Obrázky
(Doufám, že zde nepoužiju nějaké fotky, které vyžadují autorská práva. Ale myslím si, že když někdo dal na internet svoji fotogrtafii, musí mu být jasné, že se objeví na více stránkách..)

Takže nějaké fotečky pro inspiraci!

Mota

12. dubna 2011 v 15:37 Mota a inspirace
 • Nic Ti nedá takový pocit jako hubenost, ani sladkost.
 • Raději budu mrtvá než tlustá!
 • Ušla jsem už dost dlouhou cestu na to, abych přijímala rozkazy od sušenky!
 • Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!
 • Hladovění a odmítání je důkazem silné vůle.
 • Vteřinu na rtech, roky na stehnech.
 • Být hubená, to jediné, po čem toužím, to jediné, co naplňuje a zároveň ničí můj
 • život.
 • Hodné holky nejí.
 • Chci být prázdná, čistá, křehká jak panenka z porcelánu, chci létat a vznášet se na vodě, nech mě jít se svým andělem, se svým ďáblem, a já zemřu šťastná.
 • Miluji Tě do morku kostí.
 • Lžu, podvádím, zasloužím si trpět - hladem!
 • Pro krásu se musí trpět.
 • Umírám pro dokonalost.
 • Být hubená je důkaz sebekontroly a vlády nad svým životem.
 • To jídlo vypadá moc dobře, ale já, já vypadám mnohem lépe!
 • Jestli chceš vidět jídlo, podívej se na svoje stehna!

Miluji..

12. dubna 2011 v 15:34 Mota a inspirace
Miluju čtení váhy,když jdou čísla dolu.
Miluju skutečnost že ztrácím na váze.
Ráda se dotýkám nově vyčnívajících kostí.
Raději budu mrtvá než tlustá!!!
Vteřinu na rtech,roky na stehnech.
Umírám pro dokonalost.

Citátky

12. dubna 2011 v 15:24 Mota a inspirace
"Nic ti nedá takový pocit jako hubenost, ani sladkost!"

"Raději budu mrtvá než tlustá!"

"Utekla jsem již dost dlouhou cestu na to, abych přijímala rozkazy od sušenky!"

"Hlad bolí, ale štíhlost za to stojí!"

"Hladovění a odmítání je důkazem silné vůle!"

"Sekundu na rtech = navždy na stehnech!"

"Být štíhlá, to je to jediné po čem toužím, to jediné, co naplňuje a zároveň ničí můj život!"

"Hodné holky nejí!"

"Chci být prázdná, čistá, křehká jak panenka z porcelánu, chci létat a vznášet se na vodě, nech mě jít se svým andělem, se svým ďáblem a já zemřu šťastná!"

"Miluji tě do morku kostí!"

"Lžu, podvádím, zasloužím si trpět - hladem!"

"Pro krásu se musí trpět!"

"Umírám pro dokonalost!"

"Být štíhlá je důkazem sebekontroly a vlády nad svým životem!"

"To jídlo Vypadá dobře, ale já Vypadá mnohem lépe!"

"Pokud chceš vidět jídlo, podívej se na svoje stehna!"

Jídlo je klam!

12. dubna 2011 v 15:21 Mota a inspirace
JÍDLO je KLAM !! ... jíme ho jen proto že nás klame svojí chutí .. a teď jestli chceš zhubnout chci aby sis řekla " nenechám jídlo aby ovládalo můj život " !! ..
Žádná z nás nechce být přeci tlustá..

DALŠÍ INSPIRACE PROČ ZHUBNOUT

- když budeš hubená, můžeš si na sebe vzít jakýkoliv oblečení a ve všem budeš vypadat krásně.
-už žádný strach v létě se svléknout do plavek.
-kluci koukají na SEXY TĚLO ne na špekatý !
- budeš se sama cítit lépe.
-budeš mít větší sebevědomí.
-jídlo nedělá nic jiného, než že nás klame !

"pravidla"

12. dubna 2011 v 15:17 Mota a inspirace
o pij čaj
o pij vodu
o jez nesolené ořechy
o žvýkej žvýkačky
o udržuj se zaneprázdněná
o přeskakuj zbytečné svačiny
o žvýkej každé sousto 30x
o jez nízkokalorické a netučné jídlo
o nikdy nejez nic většího než je tvá pěst
o každou hodinu vypij sklenici vody
o jestli máš bolesti z hladu, schoulíš se v kouli
o horká voda tě zahřeje a zaplní
o vyber si mezi obědem a večeří nikdy nejez oboje
o mít větrové bonbóny, snižují pocit hladu
o veď si záznamy kolik kalorii sníš každý den
o pevné ne mělké věci, vzít do pusy požvýkat a vyplivnout ven
o musíš jíst pomalu a v klidu abys byla schopna rozeznat že už nemáš hlad
o vyhni se uždibování, nevypadá to ale kalorie se z nich sečítají
o nos lesk na rty vždy když budeš mít na něco chuť nanes si jej
o ledové kostky. Když je rozkoušeš tak i zaplní
o jez nízkokalorické věci jako nízkotučný puding, salát nebo polévka
o jez víc ovoce a zeleniny. Ale vyhni se zálivkám.
o zacvič si po jídle urychluje to spalování kalorií
o dívej se jak jí tlustí lidé přejde tě pak chuť.
o važ se večer se šaty a ráno nahá
o každé sousto zapíjej, a pokládej příbor po každém soustu
o čisti si zuby pořád když máš hlad a hlavně po jídle
o pokud dostaneš hlad počítej do 100 ale pozvolně
o jez nadýchané jídlo, zaplníš se a přitom toho tolik nesníš
o kořeněná zvednou výměnu vašich látek a tudíž spálíš víc kalorií
o dej si před výrobkem z mouky 2 lžíce octa pomůže to strávit tuk
o jez venku malé jídla zrychlí to spalování
o před jídlem vypít velkou sklenici vody
o vyhýbej se kuchyni a už vůbec neotvírej ledničku nebo skrýše s jídlem. Jen pokud nemáte opravdu důležitý důvod nebo z donucení druhých
o pokud dostaneš opravdu velký hlad(žravou) jdi se projít čerství vzduch ti pomůže přestat myslet na to jídlo.
o pij vodu s citronem pomůže to urychlit spalování tuků
o zelený čaj není jen prostředek proti stárnutí ale jeho pití ti pomůže spálit o asi 110 kcal za den.
o strávit hodně času na pro-ana stránkách, nebo pročítáním thinspiration nebo si udělej svou vlastní thinspiration
o pro zeštíhlení břicha před spaním udělej pár sklapovaček. Budeš se cítit unavená ne hladová.
o nosit gumičku kolem zápěstí a puknout jí při pomyšlení na jídlo. Budete cvičit samy sebe ne přemýšlení o jedení
o pořádně vše okořeň zaměstná to vaše chuťové buňky nebudou pak pátrat po něčem uspokojivějším jako je třeba čokoláda
o pij ledovou vodu tělo zahříváním vody spálí 40kcal
o voda taky pomáhá utišit kručení břicha. A navíc pročisťuje organismus.
o pokud si náchylná na záchvaty přejídání tak si kupuj jídlo jen pro sebe opravdu minimum.
o mysli na to jak by to jídlo vypadalo ve tvém žaludku po tom co ho spolkneš….snad tě to odradí
o po 18 hodině už nejez
o vyfotografuj se ve spodním prádle a pokaždé když budeš chtít hřešit tak ji vytáhni
o při sezení ve škole se stále hýbej spálíš za den víc kalorií !!!!!!!
o rychlé občerstvení: největší hnus co existuje a nejlíp uděláš když se tomu velkým obloukem vyhneš
o sprchuj se pod studenou sprchou spálíš o 10% kalorií víc
o denně jíst jen jedno jídlo a krájet si ho na malinké kousíčky
o jez na malém talířku a čajovou lžičkou bude to trvat dýl
o pokud je někde v okolí na stole třeba něco sladkého tak to ukliď a nebo sama sebe někam daleko od jídla
o pokud si jedla před spaním tak se ujisti že budeš spát na levém boku urychluje to spalování. Tělo tak může absorbovat tuk z jídla pryč. Ale neměla bys jíst před spaním.
o pij mnoho vody přinejmenším 8 sklenic vody. Voda zrychluje váš metabolismus.

- Jezte jak nejpomaleji dovedete (lidskému tělu trvá cca 30 minut než si uvědomí, že už nemá hlad)
-Mezi každým soustem pokládejte vidličku
-Žvýkejte sousto dokud se samo nerozpustí v puse
-Mezi sousty pijte (dříve se budete cítit plní)
-Nejezte po 7mé hodině večer!
-Pokud máte možnost, jezte nazí před zrcadlem
-Pokud máte neodbytný pocit hladu, zkuste si dát sousto do pusy a pak jej vyplivněte
-Tělo ošálíte i tím, že sníte kostky ledu (tělo si bude myslet, že přijalo nějakou potravu)
-Pokud vám začne hlasitě kručet v břiše, mírně se do něj bouchněte, přestane to
-Pijte hodně vody
-Pokud každou hodinu vypijete jednu sklenici vody, budete se cítit plní
-Když budete mít hlad, zkuste se napít (hlad je převlečená žízeň)
-Určete si svůj vlastní cíl, nejprve nějaký nižší tak, aby vás motivoval. Pozor ať není ten cíl v dané chvíli nereálný, to by bylo demotivující.
-Udělejte si svůj thinspirační deníček, kam si nalepte obrázky svých oblíbených hvězd, napište si tam své cíle a ANA hesla. Kdykoli se budete cítit zle, podívejte se do něj a vrátí se vám chuť nejíst.
-Udělejte si jednoduchá pravidla, třeba že budete žvýkat každé sousto 37x předtím, než je spolknete, nebo že nebudete jíst do ani po určité hodině. Pomůže vám to udržet si kontrolu nad jídlem.
-Když budete mít ukrutnou chuť jíst, řekněte si čokoláda...otočte se a počítejte do sta. Myslíte si, že ještě pořád budete chtít ty odporné kalorie ve svém těle?
-Když budete chtít jíst, nalakujte si nehty ;)
-Čistěte si zuby, nebudete chtít míchat chuť zubní pasty s jídlem..
-Když budete cítit, že to nezvládnete, jděte se projít.
-Zapisujte si, co všechno jste snědli.

Bible - For ANA

12. dubna 2011 v 15:15 Mota a inspirace

Tákže, děcka, našla jsem na jedom blogu opravdu zajímavý článek. nevím, zda-li je autorkou slečna, která ho tam má, ale doufám, že nebude vadit, že jsem si ho zkopčila.Snídej!! To nastartuje tvůj metabolismus!! Jezte tak pomalu jak jen můžete. Tělu zabere kolem 30 minut než si uvědomí že je plné. Žvýkej dokud se potravina nerozpustí v ústech.
Staň se vegetariánem. Jez nahá před zrcadlem! Přijde ti nechutné každé sousto. Když máš na něco chuť počítej do 100. A doufej že to přejde. Pokládej vidličku nebo lžičku mezi každým soustem. Nikdy nejez po 6 hodině odpoledne. Vem si pilulky proti pálení žáhy pokud si opravdu hladová. Pomáhají neutralizovat kyseliny, které vzbuzují chuť a proto si hladná.
Držte koš ve vaší blízkosti když jíte. Takže když už máš pocit že si toho snědla půlku rychle jdi zbytek vyhodit do koše, aby tě to nedráždilo a nakonec si to nedojedla. V restauraci na jídlo rychle hoď ubrousek, aby číšník věděl, že si dojedla. Nos těsnou gumičku kolem zápěstí a pokaždé, když budeš chtít jíst tak ti gumička připomene, že chceš být hubená, proto za ni zatáhni a pusť. Bolí to, ale alespoň si uvědomíš, že víš co chceš a jídlo to opravdu není!!!!
Pijte dietní sodu nebo Pepsi má jen asi 1kcal na 100ml a navíc zasytí. Ukliď nebo očisti něco nechutného přejde tě chuť. Čisti si zuby pokaždé když budeš chtít jíst. Chuť pasty bude odporná s chutí jídla. Počítej každou kalorii. Když sedíš klepej si nohou, nebo klepej tužkou, nikdy se nepřestávej hýbat. Každou hodinu vypij sklenici vody, nejen že se budeš cítit sytá ale navíc budeš mít neskutečně hydratovanou pokožku. Studená voda spaluje více kalorii, a teplá voda vyvolává pocit plnosti. Zahoď jídlo když budeš mít pocit že ho chceš sníst(z koše ho už nikdo nevytahuje). Když jdeš ven vem si jen tolik peněz, kolik potřebuješ aby tě to nelákalo koupit si nějaké jídlo. Sed vzpřímeně spálíš o 10% víc kalorií než když budeš shrbená!! Pokud máš hlad jez jen nízkokalorické potraviny!! Nic jiného hlavně ne sladkosti!!! Noste fotku vaší oblíbené inspirace(modelky, vás osobně) všude při sobě. Po každém soustu se napijte. Raději mrzněte vaše tělo pak spálí více kalorii(musí totiž vynaložit víc energie, aby se zahřálo). Jestli máš žravou, nepolykej to, rychle to vyplivni. Jez jídlo na malém talířku. Pokaždé si sevřete váš tlustý zadek do dlaně a přejde vás chuť tam ještě něco přidávat. Žhavým sexem se spalují taky kalorie na to nezapomínej. Kup si umělé sladidlo(nekalorické) a dělej si kafé bez mléka nemá žádné kalorie. Pohodlně si ulehni do postele zakutej se do peřiny pusť si film nebude se ti chtít vstát pro jídlo. Ovládej svou mysl (čti třeba příběhy o anorektičkách pomáhají). Představuj si jak budou potraviny vypadat ve vašem žaludku když je sníte! Sabotuj všechno jídlo(najdi si odůvodnění ke každému jídlo proč zrovna to bys neměla jíst vše si znechuť). Jídlo si přesolujte a přepepřete nebude vám chutnat. Jdi nakupovat a zkus si oblečení, které by sis chtěla koupit až zhubneš. Vem si tu velikost, na kterou chceš zhubnout a pak si v kabince štípej do přebytečného tuku a uvidíš jak se ti hned zprotiví jídlo nechceš přece přidávat jídlem k těm špekům co už máš! Když se lidi začnou příliš zajímat a vyptávat se na velkou ztrátu hmotnosti, naštvi se a řekni, že už tě nebaví, jak pořád všichni komentují tvou váhu! Postěžujte si, že ani neví jak bys chtěla zase tu váhu nabrat, ale že to nejde přestanou mít blbé komentáře. Jestli chcete jíst tak jezte jen, když vás lidi vidí. Obezita je odporná!! Pamatuj si, že THINSPIRATION je váš nejlepší přítel. Myslíte si že jste zhubla? Věř, že si nezhubla musíš víc! Podívej se na vychrtlé modelky a představ si jak ti to bude slušet až tak budeš vypadat. Žij jen podle váhy. To je pravda a ty si TLUSTÁ. Zapamatuj si, že když tvoje hubená kamarádka může jíst hodně to neznamená, že ty můžeš taky. Nauč se milovat ten prázdný pocit v žaludku. Věř mi, že se budeš cítit nechutně, když pak znovu zaplníš žaludek. Sleduj co jiní lidi, hlavně tuční lidi jedí a říkej si, jak jsou nezodpovědní oproti tobě, když se tak ládují a přidávají si další kila tuku do těla. Pokud budeš mít hlad toč se dokola dokud se nebudeš cítit malátně. Žvýkej žvýkačky bez cukru. Zaneprázdní to vaše ústa. Když jíte sedejte si vždy na stejné místo. Kde si osamělý, žádná televize ani počítač. Televize rozptyluje a vy si pak nevšimnete, že už jste plná. Trochu závidět je dobrá věc. Konkurence je velká inspirace. Jestli jste opravdu hladová kupte si balení nízkotučných a nízkokalorických sušenek (doporučuji Diet+, nebo quareta ). Když je zapijete hodně vodou(nebo čajem) váš žaludek si bude ihned myslet že je plný. Jestli budeš mít opravdu hlad zajdi ke kamarádce na návštěvu nebo někam vyraz s přítelem. Hlavně daleko od ledničky!!! Když budete mít bolesti z hladu, schouli se do klubíčka a nebo to zaspi.
Opravdu to pomáhá jim odejít. Pokud budeš mít hlad zkus jedení něčeho tučného ale zdravého jako je banán hned po ránu. Jestli budete mít hlad po zbytek dne připomeňte si, že už jste jedli ráno. Když na vás přichází pocit slabosti ……. štípejte si do svého stehna, a uvědomte si že vy nepotřebujete jíst, protože bys správně měla jíst sama sebe hlavně ze vnitř, a teprve potom si zasloužíš jídlo. Zajdi si do knihovny. Můžeš zkoumat dietu nebo cokoliv, nebo literaturu o PPP. Můžeš dělat třeba domácí práce, nebo psát dopisy, ale krása na tom je, že žádné jídlo tě z toho nemůže vyrušit. Kup si dětskou pastu a dej si ji na jazyk omámíš své chuťové buňky. Potom zadrž dech a počítej do 100 doufej že ti to hlad zažene. Šance je že přesvědčíte sama sebe nejíst to na co máte právě chuť. Káva zmenšuje chuť na jídlo. Pište si seznam věcí co budeš dělat dalších 15 minut (surfovat na netu, okoupat se, dívat se na TV, učit se). Jestli si hodně odvážná tak zajdi vyhodit nějaké potencionální jídlo z ledničky aby si nikdo nevšiml že nejíš! Jestli na to nemáš dostatečnou odvahu polí jídlo saponátem nebo nějakým čistícím prostředkem a pak vyhoď. Pokaždé když ti někde něco voní nebo procházíš kolem pekárny nos sebou všude parfém a vždy se nastříkej. Přebiješ vůni. Čisti něco špinavého, záchodovou mísu, špinavé připálené kastroly, dřez, cokoliv špinavého zabiješ čas a přestaneš myslet na jídlo. Sbírej obrázky vyhublých děvčat.

GOOD LUCK!!!

12. 4. 2011 - VÍTEJTE!

12. dubna 2011 v 15:01 Deníček
Tak jo.. Zdravím všechny!
Můj první blog ,,pro-ana" je na na světě. Prosím o potlesk.
Oh, děkuji.
Táákže, abych to shrnula. Neočekávej prosím odemně, že můj blog se stane mojí závislostí. To vůbec.
Nepopírám, občas si tu vyleju srdíčko, nebo postěžuji, ale nenutím Tě to číst. Spíše mi jde o to, že se z toho vypíšu.
Ale přeci jenom hupky dupky zpátky k tématu tohodle blogu.
Odedneška jsem se rozhodla, že do toho jdu po hlavě. Myslím to vážně. Směješ se? Jen se směj, uvidíš..
Vždycky jsem měla problém, co se týče sebeovládání jídla. Neříkej, ty taky? Tak to si tu správě! Ve dvou se líp všechno táhne. Čokoládky, brambůrky, bombónky, zmrzlinky, hamburgery, mmm.. Ach.. Bude mi to chybět, ale co bych pro sama sebe neudělala. Přece nejsem tak slabá, abych to nedokázala. Pff, přece nejsem tak ubohá, a už vůbec nejsem přece bezmocná, abych přihlížela na to, jak se ústa radují a boky žalují! (hláška z Přátel, pokud se díváš. )
Tááákže, new life begins!
Bye,
S.

12. dubna 2011 v 14:41 Něco o mně
Ahoj, ahoj..
Jsem jedna "tuctová" holka, žijící v České Republice.
Věk ani jméno zmiňovat nebudu, ale dejme tomu, že mi budeme říkat Sarah. Prostě "S."
Věk.. No.. Dobrá, 14-16, to Ti musí postačit.
Školu, na které studuji, bych taky vynechala, (stejně, kdo by taky rád řešil školu?!) stačí, když zmíním: proplouvám.
Měřím 153 cm. (Já vím, já vím, jsem malá, ale co je malý, to je hezký, nebo ne? )
Miluji zvířata a nejvíc na světě svoje psy. Běhám s nimi agility.
Jasně.. Typická otázka.. ,,Tak co Ti teda děvče chybí?" Ráda Ti to povím. Štíhlost. Dobře, dobře, dobře.. Uznávám. Nemám typ a tvar postavy, ze kterého by se chtělo zvracet, nebo, že by mi tekly všude špěky a byla jsem obklopena faldíky. Ale co? To mi má jako stačit to, že nejsem ani hubená, ani tlustá, ale prostě akorát? Jen "tuctová" holka, jak jsem již výše uvedla? Ani nápad. Je čas to změnit! A ten čas přišel právě teď.
Děkuji.
S.